ESTAMP A DESIGNER FRANCESCO RIFÉ

ESTAMP A DESIGNER FRANCESCO RIFÉ

Nábytkové úchytky Estamp se po devíti desetiletích staly měřítkem v současném sektoru designu nábytku. S cílem nadále překvapovat své zákazníky, podepsala společnost Estamp smlouvu s prestižním návrhářem interiérů Francesc Rifé, aby navrhl své nové rukojeti.

Po dlouhé a úspěšné kariéře se Francesc Rifé nachází v referenční firmě v oblasti vybavení nábytku. Začlenění Rifé je dalším závazkem společnosti José Vergés za inovaci, konstantní značku, spoléhat se na osobní styl tohoto designéra, v němž prostorový pořádek a geometrický poměr hraje prominentní roli ve své práci.

Rifé přináší svou práci, své znalosti a svůj vlastní styl do rukojetí Estamp. Styl evidentně ovlivněný minimalismem a nejčistším uměleckým ovocem dlouhé trajektorie v tomto odvětví. Stojí za zmínku zvláštní preference Rifé pro nejvíce avantgardní formy, které jsou viditelné již v nových rukojetí pro nábytek určený výhradně pro Estamp.

Estamp, který sdružuje ve svém katalogu řadu rozsáhlých kolekcí výrobků v různých stylech, jako je rustikální, současná, dětská nebo avantgardní, se spoléhá na Rifé, profesionála, který po celou svou kariéru získal různé ceny jako Národní cena za pomíjivou Emporii Architecture, Smlouvu o světovém ocenění, Red Dot, Ceny editorů ICFF, FAD Awards a několik ocenění ASCER.

Francesc Rifé má rozsáhlý tým profesionálů v různých národních i mezinárodních projektech v různých oblastech, jako je návrh interiéru, průmyslový design, tvorba konceptů, instalace, grafika a umělecké směry. Zkušenost navíc umožnilo publikovat několik knih, v nichž jsou sestaveny jeho nejvýznamnější práce. Rovněž se neustále podílí na seminářích, kongresech a konferencích.