Zakázková výroba nábytkových úchytek

Skloubení manufakturního způsobu výroby a moderní techniky nám umožňuje vyrobit i atypické rozměry nábytkových úchytek a uspokojit tak i ty nejnáročnější zákazníky.

Úchytky jsou vyráběny z duté, nerezové oceli, což je ušlechtilý materiál, který vyžaduje speciální nástroje, zkušenosti a osobitý přístup ke každé zakázce.

Každý kus projde několikrát rukama specialisty, který z nevzhledného kusu oceli vytvoří jedinečný originál, pouze pro Vás.

Na každou takovou zakázku se nejdříve zpracuje cenová kalkulace, závislá na množství a jednotlivých rozměrech a po jejím odsouhlasení se může začít s výrobou. Termín dodání je cca. 14 dní od zadání do výroby, ale pochopitelně to záleží na rozsahu dané zakázky a na momentální vytíženosti výroby. 

Můžeme Vám vyrobit jakýkoliv rozměr madla v průměrech 10,12 a 14 mm, u větších délek (nad 800 mm v závislosti na průměru madla) doporučujeme přidat středovou podpěru, která eliminuje průhyb madla.

Tato zakázková výroba se zatím týká pouze typů: 10...-031, 12...-031, 14...-031, 15...-031,  21...-031, 24...-031 a 28...-031, jejichž přesný popis naleznete v sekci "NEREZOVÁ OCEL".

Na konci tohoto výrobního procesu je efektní a funkční doplněk s neomezenou životností.

Fotografie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu